Pousada Mar De Cristal
| Gratis Wi-Fi Gratis WiFi in de kamers | Snelle in/uitcheckservice Versneld in- en uitchecken | Eigen strand Strandtoegang |
| Kindvriendelijk Ledikanten/ Babybedden | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Het comfortabele Pousada Mar De Cristal Florianópolis hotel ligt op 3 km afstand van het Strand van Mozambique en beschikt over Wi-Fi in de kamers. Bij de herberg is een privéparkeerplaats ter plekke beschikbaar.
Dit hotel is een accommodatie op circa 15 minuten wandelafstand van Lagoa do Jacare. Het pand bevindt zich in de wijk Santinho Beach en op 1 km van Costao do Santinho Resort. Bovendien ligt Rotula Costao do Santinho binnen 7 minuten lopen. Pousada Mar De Cristal bevindt zich 3,1 km verwijderd van het Praia dos Ingleses strand en andere belangrijke bezienswaardigheden van Florianópolis. Dit hotel in Florianópolis is ideaal gelegen op slechts op 40 minuten met de auto van het treinstation Main Bus.
Bestaande uit een balkon en een keuken, zijn de kamers van dit pand in Florianópolis uitgerust met wi-fi en een flatscreen TV met satellietzenders. Naast koffie- en theevoorzieningen zijn ook essentials zoals airconditioning beschikbaar. En-suite badkamers omvatten leuke extra's zoals een haardroger en handdoeken.
Bij Nossa Senhora das Ondas kunt u het Zuid-Amerikaanse eten proeven, het is namelijk in de onmiddellijke nabijheid van Pousada Mar De Cristal Florianópolis.
- Locale bezienswaardigheiden
- Praia dos Ingleses3,2 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Hercílio Luz43 km
- Treinstations
- Main Bus Station23 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- Parkeerplaats
- Versneld in- en uitchecken
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Brandblussers
- Keycard toegang
- Toegangssleutel
Horeca
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
- Parasols
- Ligstoelen
Diensten
- Huishouding
Kamervoorzieningen
- Gratis WiFi in de kamers
- Airconditioning
- Verwarming
- Terras
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Flat-screen TV
- CD-speler
- Ledikanten/ Babybedden
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ✈
Hoe ver is de luchthaven Hercílio Luz van Pousada Mar De Cristal hotel?
Er is een 45 km afstand tussen Hercílio Luz en Pousada Mar De Cristal hotel. - 🚗
Vind ik een parkeerplaats in Pousada Mar De Cristal hotel?
Pousada Mar De Cristal hotel biedt een parkeerplaatsen aan zijn gasten. - 🕗
Wat is het laatste dat we kunnen van Pousada Mar De Cristal hotel uitchecken?
Klanten van Pousada Mar De Cristal hotel moeten klaar zijn om om 10:00 uit te chechken. - 💵
Wat is de prijs van een kamer in dit hotel in Florianópolis?
De gemiddelde kamerprijs in dit hotel in Florianópolis is $40. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel. - ❓
Welke betaalmethoden zijn togestaan bij dit hotel in Florianópolis?
Gasten van dit hotel in Florianópolis kunnen betalen met Visa en Maestro. - 🚪
Welke kamertypes worden aangeboden in Pousada Mar De Cristal hotel?
In Pousada Mar De Cristal hotel kunnen gasten uit Deluxe Studio met een King Size Bed en Standaard Studio kiezen.